O mně

Vždy jsem měla ke zvířatům blízko, ale celý život se mi změnil od základu ve chvíli, kdy jsem si pořídila střapatého roztomilouše jménem Daisy. 

Protože jsem věděla, že se psem, kterého si pořídím budu chtít pracovat, nebo se minimálně naučit vzájemnou srozumitelnou komunikaci, tak jsem už od prvních dnů vyhledávala cvičáky a individuální lekce. Bylo to trochu jako z bláta do louže. Vše se ale rázem změnilo ve chvíli, kdy jsem se "omylem" přihlásila do trenérské školy pana Ščučky. 😊 

Bylo to nejlepší rozhodnutí mého i Daisinky života! Od prvního dne jsme si začaly konečně rozumět, všechno šlo bez násilí a bez nátlaku. Daisy si užívá každý trénink, ale ne jen to, i každou chvilku svého života. Je to především šťastný a veselý pejsek, stejně jako všichni psi, kteří prošli školou pana Ščučky, nebo jsou vedeni tímto způsobem moderního tréninku. 

Moderní trénink mě tak uchvátil, že se stal součástí našeho života. S Daisy "makáme" každý den. Já jsem začala pomáhat útulkům. Brala jsem si do dočasné péče pejsky na pomoc se socializací, či převýchovu. Především ty s různými problémy (jako útoky na lidi, nebo na jiné psy), aby i tito pejsci našli milující domov. Zatím se to vždy povedlo.

Začala jsem trénovat psy kamarádů a známých, což mě vedlo ke tvorbě tohoto webu, abych mohla pomoci i Vám. 

Mám za sebou všechny tři ročníky zmíněné školy (Jiří Ščučka - Animal Training Academy s.r.o. - ATA). Zároveň se pravidelně účastním spousty navazujících seminářů, víkendů a týdnů praxe, abych si stále rozšiřovala vědomosti v oblasti trénování zvířat. Ve studiu pokračuji, je to cesta celoživotního vzdělávání. Absolvováním školy totiž nic nekončí, ale teprve naopak vše začíná! 😊

Momentálně nabízím individuální lekce, samozřejmě v duchu moderního tréninku. Jelikož mám vyzkoušené a ověřené, že to funguje opravdu na jakéhokoli psa (plemeno, pohlaví, stáří), proto nedělám kompromisy. Vedu tréninky čistě založené na znalostech a zkušenostech, které jsem načerpala během absolvování školy a seminářů. 

Svěřením Vašeho pejska do mých rukou rozhodně nebudete litovat, jelikož udělám vše pro to, aby jsem zlepšila jeho životní situaci, naučila vás vzájemnému porozumění, a abyste byli z moderního tréninku stejně nadšení jako já i moji psi.

Moderní trénink jako životní styl